«ГОРЯЧАЯ ЛИНИЯ» для потребителей НТЭЦ

Открыта круглосуточная горячая телефонная линия

                 47 - 00 - 55

   

 
Информация для потребителей
Разъяснение для потребителей-физических лиц по начислению за услуги централизованного отопления в отопительном сезоне 2016-2017 г.

            Подробнее…

 
Информация для потребителей

Разъяснение для потребителей-физических лиц по начислению за услуги централизованного отопления в октябре 2016 г.

            Подробнее…

 
Объявление

УВАГА керівникам ОСББ!

З 1 липня 2016 року набув чинності закон «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку», прийнятий Верховною Радою України 14 травня 2015 року. Відповідно до положень цього Закону, упродовж року після набрання ним чинності, відбувається передача будинків комунальної власності на повне обслуговування співвласниками багатоквартирних будинків. Таким чином, співвласники багатоквартирних будинків повинні самостійно управляти своїм будинком за формою, визначеною ст. 9 Закону.

З метою реалізації положень Закону та у зв’язку з необхідністю встановлення договірних відносин між ОСББ та надавачем послуг з централізованого опалення та гарячого водопостачання - ПАТ «Миколаївська ТЕЦ» головам правлінь ОСББ належить укласти з ПАТ «Миколаївська ТЕЦ» договір про забезпечення передачі (транзиту) теплової енергії та гарячої води зовнішніми та внутрішньо-будинковими тепловими мережами і розмежування відповідальності сторін при наданні послуг з централізованого опалення та постачання гарячої води.

Просимо терміново звернутись за адресою: вул. Наваринська, 2/1 – відділ збуту енергії – каб. № 7. Телефон для довідок 67-09-29.

 Адміністрація

 
Нарада з керівниками ОСББ

Шановні споживачі теплової енергії!

В рамках виконання заходів місячника «Сплати борги за тепло», 14 вересня 2016 р. проведена нарада з керівниками об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) - юридичними особами, які сплачують за теплову енергію згідно договорів про постачання теплової енергії в гарячій воді.

На запрошення ПАТ «Миколаївська ТЕЦ» відгукнулось представникі будинків, керівники ОСББ, ініціативні групи мешканців.

Подробнее...
 
«Николаевская ТЭЦ» демонтирует изношенный золошлакопровод

На ПАО «Николаевская ТЭЦ» демонтируют ненужный предприятию золошлакопровод.

Подробнее

 
Далее...
<< [Первая] < [Предыдущая] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Следующая] > [Последняя] >>

Результаты 49 - 54 из 76