«ГАРЯЧА ЛІНІЯ» для споживачів НТЕЦ

Відкрито цілодобову гарячу телефонну лінію

                 47 - 00 - 55

 
Объявление

УВАГА керівникам ОСББ!

З 1 липня 2016 року набув чинності закон «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку», прийнятий Верховною Радою України 14 травня 2015 року. Відповідно до положень цього Закону, упродовж року після набрання ним чинності, відбувається передача будинків комунальної власності на повне обслуговування співвласниками багатоквартирних будинків. Таким чином, співвласники багатоквартирних будинків повинні самостійно управляти своїм будинком за формою, визначеною ст. 9 Закону.

З метою реалізації положень Закону та у зв’язку з необхідністю встановлення договірних відносин між ОСББ та надавачем послуг з централізованого опалення та гарячого водопостачання - ПАТ «Миколаївська ТЕЦ» головам правлінь ОСББ належить укласти з ПАТ «Миколаївська ТЕЦ» договір про забезпечення передачі (транзиту) теплової енергії та гарячої води зовнішніми та внутрішньо-будинковими тепловими мережами і розмежування відповідальності сторін при наданні послуг з централізованого опалення та постачання гарячої води.

Просимо терміново звернутись за адресою: вул. Наваринська, 2/1 – відділ збуту енергії – каб. № 7. Телефон для довідок 67-09-29.

 Адміністрація

 
Нарада з керівниками ОСББ

Шановні споживачі теплової енергії!

В рамках виконання заходів місячника «Сплати борги за тепло», 14 вересня 2016 р. проведена нарада з керівниками об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) - юридичними особами, які сплачують за теплову енергію згідно договорів про постачання теплової енергії в гарячій воді.

На запрошення ПАТ «Миколаївська ТЕЦ» відгукнулось представникі будинків, керівники ОСББ, ініціативні групи мешканців.

Детальніше...
 
«Николаевская ТЭЦ» демонтирует изношенный золошлакопровод

На ПАО «Николаевская ТЭЦ» демонтируют ненужный предприятию золошлакопровод.

Подробнее

 
Объявление

Шановні мешканці  м.Миколаєва!

Станом на 01.09.2016 р. заборгованість населення за спожиту теплову енергію (послуги з централізованого опалення) перед ПАТ «Миколаївська ТЕЦ» становить 24,6 млн. грн.  

З метою  зменшення заборгованості, ПАТ «Миколаївська ТЕЦ» у вересні 2016 р., перед початком опалювального сезону 2016 - 2017 р.р., проводить місячник під девізом «Сплати борги за тепло». Просимо громадян, які ще не оплатили борги минулих періодів,  терміново їх оплатити впродовж вересня 2016 р.

У разі  відсутності оплати боргу, з 01.10.2016 р. ПАТ «Миколаївська ТЕЦ» буде вимушене передавати справи про його примусове стягнення з боржників до суду. У судовому позові додатково до боргу   нараховується індекс інфляції, 3 % річних та судові видатки, обов'язкові до сплати боржником. Всі ці нарахування можуть значно збільшують суму Вашого боргу. Тільки судовий збір на сьогоднішній день  становить 689 гривень (наказне провадження) та 1378 грн. (позовне провадження).

Особлива  подяка   споживачам, які не мають заборгованості .     

Ви також можете доєднатись до заходів, які дають можливість своєчасно і в повному обсязі отримати у свої помешкання якісне опалення.

Для цього, по Вашому бажанню, просимо здійснити попередній платіж у необтяжливій для Вас сумі. В подальшому, попередньо здійснені оплати полегшать Вам зобов'язання здійснювати оплату вартості послуг з централізованого опалення  в опалювальному сезоні 2016 - 2017 р.р. 

У своїй діяльності ПАТ «Миколаївська ТЕЦ» постійно знаходить нові форми взаємодії зі всіма верствами населенням  щодо активізації та заохочення їх до своєчасної оплати отриманого тепла. 

Оскільки, своєчасна оплата послуг з централізованого опалення - це гарантія в холодну пору року знаходитись у затишній оселі, ПАТ «Миколаївська ТЕЦ» просить голів ОСББ, ініціативні групи мешканців багатоквартирних будинків, а також соціально активних громадян підключитись до роз'яснювальної роботи серед споживачів послуг теплопостачання  щодо  погашення  боргів та недопущення їх виникнення у подальшому .

ПАТ «Миколаївська ТЕЦ» з великою подякою прийме від Вас нові пропозиції відносно заходів, які можуть покращити рівень надання послуг з опалення, забезпечать високий рівень розрахунків та унеможливлюють утворення заборгованості.

                                                            З повагою, адміністрація ПАТ «Миколаївська ТЕЦ».

                                                            Тел. для довідок     67-09-24, 67-09-26, 67-09-25.

 

 

 

 
Информация для потребителей

Запущен новый сайт http://teplo.gov.ua/ - сайт, который дает ответы на наиболее распространенные в обществе вопросы: Почему выросли тарифы? Как формируется цена на газ? Для чего нужны субсидии? Как уменьшить коммунальные платежи?

На сайте есть калькулятор коммунальных платежей и субсидий; информация по тарифам; предоставлена возможность получить ответы на интересующие Вас вопросы.

Как  получить субсидию: видеоролик сайта teplo.gov.ua .

 

 

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Всього 49 - 54 з 74