«ГАРЯЧА ЛІНІЯ» для споживачів НТЕЦ

Відкрито цілодобову гарячу телефонну лінію

                 47 - 70 - 66

 
«Николаевская ТЭЦ» демонтирует изношенный золошлакопровод

На ПАО «Николаевская ТЭЦ» демонтируют ненужный предприятию золошлакопровод.

Подробнее

 
Объявление

Шановні мешканці  м.Миколаєва!

Станом на 01.09.2016 р. заборгованість населення за спожиту теплову енергію (послуги з централізованого опалення) перед ПАТ «Миколаївська ТЕЦ» становить 24,6 млн. грн.  

З метою  зменшення заборгованості, ПАТ «Миколаївська ТЕЦ» у вересні 2016 р., перед початком опалювального сезону 2016 - 2017 р.р., проводить місячник під девізом «Сплати борги за тепло». Просимо громадян, які ще не оплатили борги минулих періодів,  терміново їх оплатити впродовж вересня 2016 р.

У разі  відсутності оплати боргу, з 01.10.2016 р. ПАТ «Миколаївська ТЕЦ» буде вимушене передавати справи про його примусове стягнення з боржників до суду. У судовому позові додатково до боргу   нараховується індекс інфляції, 3 % річних та судові видатки, обов'язкові до сплати боржником. Всі ці нарахування можуть значно збільшують суму Вашого боргу. Тільки судовий збір на сьогоднішній день  становить 689 гривень (наказне провадження) та 1378 грн. (позовне провадження).

Особлива  подяка   споживачам, які не мають заборгованості .     

Ви також можете доєднатись до заходів, які дають можливість своєчасно і в повному обсязі отримати у свої помешкання якісне опалення.

Для цього, по Вашому бажанню, просимо здійснити попередній платіж у необтяжливій для Вас сумі. В подальшому, попередньо здійснені оплати полегшать Вам зобов'язання здійснювати оплату вартості послуг з централізованого опалення  в опалювальному сезоні 2016 - 2017 р.р. 

У своїй діяльності ПАТ «Миколаївська ТЕЦ» постійно знаходить нові форми взаємодії зі всіма верствами населенням  щодо активізації та заохочення їх до своєчасної оплати отриманого тепла. 

Оскільки, своєчасна оплата послуг з централізованого опалення - це гарантія в холодну пору року знаходитись у затишній оселі, ПАТ «Миколаївська ТЕЦ» просить голів ОСББ, ініціативні групи мешканців багатоквартирних будинків, а також соціально активних громадян підключитись до роз'яснювальної роботи серед споживачів послуг теплопостачання  щодо  погашення  боргів та недопущення їх виникнення у подальшому .

ПАТ «Миколаївська ТЕЦ» з великою подякою прийме від Вас нові пропозиції відносно заходів, які можуть покращити рівень надання послуг з опалення, забезпечать високий рівень розрахунків та унеможливлюють утворення заборгованості.

                                                            З повагою, адміністрація ПАТ «Миколаївська ТЕЦ».

                                                            Тел. для довідок     67-09-24, 67-09-26, 67-09-25.

 

 

 

 
Информация для потребителей

Запущен новый сайт http://teplo.gov.ua/ - сайт, который дает ответы на наиболее распространенные в обществе вопросы: Почему выросли тарифы? Как формируется цена на газ? Для чего нужны субсидии? Как уменьшить коммунальные платежи?

На сайте есть калькулятор коммунальных платежей и субсидий; информация по тарифам; предоставлена возможность получить ответы на интересующие Вас вопросы.

Как  получить субсидию: видеоролик сайта teplo.gov.ua .

 

 

 
ПАТ «Миколаївська теплоелектроцентраль» нагороджена дипломом.

В квітні 2016 року Миколаївська обласна рада профспілок провела конкурс на кращий колективний договір за 2015 рік серед підприємств, установ та організацій Миколаївської області.

Детальніше...
 
Информация для потребителей

О регулировании потребления тепловой энергии  в домах, оснащенных приборами учета тепловой энергии

Подробнее

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Всього 43 - 48 з 66