«ГОРЯЧАЯ ЛИНИЯ» для потребителей НТЭЦ

Открыта круглосуточная горячая телефонная линия

                 47 - 70 - 66

   

 
Про запровадження перерахунку вартості послуги з централізованого опалення залежно від температури

Постановою Кабінету Міністрів України від 30 жовтня 2015 р. №1037 «Про запровадження перерахунку вартості послуги з централізованого опалення залежно від температури зовнішнього повітря» було внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 21 липня 2005 р. № 630 «Про затвердження Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення та типового договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення».

Зазначені зміни було опубліковано в газеті «Урядовий кур’єр» від 19.12.2015 р. №238.

Зміни стосуються розміру щомісячної плати за послугу з централізованого опалення для населення (фізичних осіб) у разі відсутності у квартирі (будинку садибного типу) та на вводах у багатоквартирний будинок засобів обліку теплової енергії за розрахунковий період протягом опалювального сезону у разі застосування одноставкового тарифу (ПАТ «Миколаївська ТЕЦ»).

Отже, з 1 січня 2016 року нарахування розміру щомісячної плати за послугу з централізованого опалення для населення (фізичних осіб) ПАТ «Миколаївська ТЕЦ» буде здійснювати з урахуванням змін передбачених постановою Кабінету Міністрів України від 30 жовтня 2015р. №1037 «Про запровадження перерахунку вартості послуги з централізованого опалення залежно від температури зовнішнього повітря».

До того ж, ПАТ «Миколаївська ТЕЦ» у січні 2016 року буде здійснено перерахунок наданих послуг з централізованого опалення фізичним особам за грудень 2015 р. за формулою передбаченою у вказаній вище постанові.

Подробнее...
 
Объявление
   

ШАНОВНІ СПОЖИВАЧІ ПОСЛУГ З ЦЕНТРАЛІЗОВАНОГО ОПАЛЕННЯ,

ЯКИМ ПРИЗНАЧЕНА ЖИТЛОВА СУБСИДІЯ!

Просимо Вас сплачувати обов’язкову частину плати в межах соціальних норм, на які призначено субсидію та плату за послуги, використані понад ці норми.

У разі відсутності обов’язкового платежу,  згідно Постанови КМУ № 848 від 21.10.1995 р. (зі змінами та доповненнями), виплата субсидії   буде припинена.

Адміністрація ПАТ МТЕЦ

Тел. 67-09-20  та  67-09-22

 
Внимание, СПАМ!

На электронные адреса предприятий электроэнергетики злоумышленники проводят массовую рассылку поддельных электронных сообщений от имени национальной энергетической компании «Укрэнерго» об изменении даты общественных обсуждений Плана развития объединенной энергосистемы Украины.

В теле сообщения вложен поддельный файл, в котором якобы содержится проект указанного плана, который заражен вирусом BlackEnergy, ранее поразившим системы международного аэропорта "Борисполь" в Киеве.

«Укрэнерго» официально заявляет, что не осуществляет таких рассылок по электронной почте.

Об инциденте проинформированы специалисты украинского подразделения по борьбе с киберпреступностью CERT.UA.

                                                     Информация предоставлена по материалам "Укрэнерго"

 
Акция "С теплом и любовью" - подведение итогов

     Завершена акция "С теплом и любовью" сезона 2014-2015 г.

Подробнее

 
Почему растут тарифы?

Информационно-разъяснительный материал ->  Image 

 
<< [Первая] < [Предыдущая] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Следующая] > [Последняя] >>

Результаты 37 - 42 из 58