«ГАРЯЧА ЛІНІЯ» для споживачів НТЕЦ

Відкрито цілодобову гарячу телефонну лінію

                 47 - 00 - 55

 
До уваги жителів та гостей м. Миколаєва

У зв’язку з проведенням аварійно-ремонтних робіт тепломережі по  вул. Пограничній на перехресті з  вул. Садовою з 18.05.2020 по 18.06.2020 буде закрито рух автотранспорту.
Вибачаємось за тимчасові незручності.

 
До уваги жителів та гостей м.Миколаєва
У зв’язку з проведенням аварійно-ремонтних робіт тепломережі по  вул.Погранична  між вул. Садова та  вул. Громадянська з 04.05.2020 по 04.06.2020 буде закрито рух автотранспорту.
Вибачаємось за тимчасові незручності.
 
УВАГА!

УВАГА!

 У вз’язку з продовженням карантину та з метою запобігання розповсюдження коронавірусу, ПрАТ «Миколаївська ТЕЦ» продовжує працювати в особливому режимі, який передбачає дистанційну форму роботи зі споживачами.

Згідно рішення виконавчого комітету Миколаївської міської ради від 08.04.2020 № 314 «Про закінчення опалювального сезону 2019 – 2020 рр.» велике прохання до представників багатоквартирних будинків та балансоутримувачів будівель з 13 по 16 квітня 2020 р. надати звіти щодо фактичного теплоспоживання, визначеного за показаннями вузлів обліку теплової енергії.

Показання вузлів обліку теплової енергії слід зняти наступного дня після припинення теплопостачання.

Інформацію необхідно надати в режимі онлайн до відділу контролю за споживанням теплової енергії за телефоном - 67-09-28, або надіслати звіти на електронну пошту - Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати Ява-скрипт.

Шановні Споживачі!

У разі якщо після припинення теплопостачання відповідальні особи з поважних причин не зможуть своєчасно надати кінцеві показання вузлів обліку, ПрАТ «Миколаївська ТЕЦ» змушено буде виконати нарахування вартості послуг з централізованого опалення  згідно норм, передбачених ч. 4 ст. 11 Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання» за середнім споживанням попереднього опалювального періоду, або як із споживачами, приміщення яких не оснащені вузлами розподільного обліку.

Після закінчення карантину фахівцями ПрАТ «Миколаївська ТЕЦ» будуть зняті кінцеві показання вузлів обліку теплової енергії, а споживачам будуть  виконані відповідні перерахунки.

      З повагою, адміністрація  ПрАТ «Миколаївська ТЕЦ»

 

 
Перенесення дати проведення річних загальних зборів

Дата проведення  річних загальних зборів приватного акціонерного товариства «Миколаївська теплоелектроцентраль», які були заплановані на 07 квітня 2020 року, переноситься.

Повний текст тут.

     * * *

 
Інформація щодо моделей договірних відносин зі споживачами теплової енергії

Детально тут.

 
Інші:
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Всього 31 - 36 з 76