«ГАРЯЧА ЛІНІЯ» для споживачів НТЕЦ

Відкрито цілодобову гарячу телефонну лінію

                 47 - 00 - 55

 
УВАГА!

УВАГА!

 У вз’язку з продовженням карантину та з метою запобігання розповсюдження коронавірусу, ПрАТ «Миколаївська ТЕЦ» продовжує працювати в особливому режимі, який передбачає дистанційну форму роботи зі споживачами.

Згідно рішення виконавчого комітету Миколаївської міської ради від 08.04.2020 № 314 «Про закінчення опалювального сезону 2019 – 2020 рр.» велике прохання до представників багатоквартирних будинків та балансоутримувачів будівель з 13 по 16 квітня 2020 р. надати звіти щодо фактичного теплоспоживання, визначеного за показаннями вузлів обліку теплової енергії.

Показання вузлів обліку теплової енергії слід зняти наступного дня після припинення теплопостачання.

Інформацію необхідно надати в режимі онлайн до відділу контролю за споживанням теплової енергії за телефоном - 67-09-28, або надіслати звіти на електронну пошту - Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати Ява-скрипт.

Шановні Споживачі!

У разі якщо після припинення теплопостачання відповідальні особи з поважних причин не зможуть своєчасно надати кінцеві показання вузлів обліку, ПрАТ «Миколаївська ТЕЦ» змушено буде виконати нарахування вартості послуг з централізованого опалення  згідно норм, передбачених ч. 4 ст. 11 Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання» за середнім споживанням попереднього опалювального періоду, або як із споживачами, приміщення яких не оснащені вузлами розподільного обліку.

Після закінчення карантину фахівцями ПрАТ «Миколаївська ТЕЦ» будуть зняті кінцеві показання вузлів обліку теплової енергії, а споживачам будуть  виконані відповідні перерахунки.

      З повагою, адміністрація  ПрАТ «Миколаївська ТЕЦ»

 

 
Перенесення дати проведення річних загальних зборів

Дата проведення  річних загальних зборів приватного акціонерного товариства «Миколаївська теплоелектроцентраль», які були заплановані на 07 квітня 2020 року, переноситься.

Повний текст тут.

     * * *

 
Інформація щодо моделей договірних відносин зі споживачами теплової енергії

Детально тут.

 
УВАГА!

ПрАТ «Миколаївська ТЕЦ» переходить на особливий режим роботи, який передбачає дистанційну форму роботи зі зверненнями громадян.

З 12 березня Урядом України введено карантин, щоб запобігти розповсюдженню коронавірусу. МОЗ рекомендує уникати людних місць та дотримуватись дистанції не менш ніж 1,5 метра від інших людей.

Оскільки існує загроза поширення вірусу, похід до абонентського відділу – це зайвий ризик, як для абонентів, так і працівників, що спілкуються із споживачами.Тому з 16 березня по 24 квітня працюємо в режимі онлайн.

Телефони абонентського відділу: 67-09-20; 67- 09-22; для юридичних осіб-67-09-29.

Передача відомостей споживання теплової енергії за березень місяць- 67-09-28; Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати Ява-скрипт.

Сайт підприємства та сторінка Facebook працюють в звичайному режимі. Важливі новини, історію нарахувань та оплат можна переглянути в особистому кабінеті споживача на нашому сайті http://www.ntec.mk.ua, де також передбачена функція онлайн оплати за послуги.

Прийом абонентів з невідкладних питань буде здійснюватися лише за попереднім записом. Телефони для запису вказані вище, зверніть увагу, що надсилаючи запит про особистий прийом ОБОВ’ЯЗКОВО вкажіть контактний телефон та питання з яким вам необхідно завітати до абонентського відділу підприємства.

 Бережіть себе та близьких!

 
Шановні споживачі!
   Відтепер, для відкриття або переоформлення особового рахунку,  абонентам ПрАТ «Миколаївська ТЕЦ» не потрібно звертатися до Центру надання адміністративних послуг (ЦПАП), щоб одержати довідку форми №3 (про склад родини).

   З 3 березня 2020 року ПрАТ «Миколаївська ТЕЦ» підключено до інформаційної системи «Реєстр територіальної громади міста Миколаїв».

   Використовуючи можливості Реєстру, уповноважені працівники ПрАТ «Миколаївська ТЕЦ» у режимі онлайн будуть одержувати актуальну інформацію про реєстрацію місця проживання й формувати виписки для надання різного роду послуг споживачам ПрАТ «Миколаївська ТЕЦ».

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Всього 31 - 36 з 74