«ГАРЯЧА ЛІНІЯ» для споживачів НТЕЦ

Відкрито цілодобову гарячу телефонну лінію

                 47 - 70 - 66

 
Інформація щодо моделей договірних відносин зі споживачами теплової енергії

Детально тут.

 
УВАГА!

ПрАТ «Миколаївська ТЕЦ» переходить на особливий режим роботи, який передбачає дистанційну форму роботи зі зверненнями громадян.

З 12 березня Урядом України введено карантин, щоб запобігти розповсюдженню коронавірусу. МОЗ рекомендує уникати людних місць та дотримуватись дистанції не менш ніж 1,5 метра від інших людей.

Оскільки існує загроза поширення вірусу, похід до абонентського відділу – це зайвий ризик, як для абонентів, так і працівників, що спілкуються із споживачами.Тому з 16 березня по 24 квітня працюємо в режимі онлайн.

Телефони абонентського відділу: 67-09-20; 67- 09-22; для юридичних осіб-67-09-29.

Передача відомостей споживання теплової енергії за березень місяць- 67-09-28; Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати Ява-скрипт.

Сайт підприємства та сторінка Facebook працюють в звичайному режимі. Важливі новини, історію нарахувань та оплат можна переглянути в особистому кабінеті споживача на нашому сайті http://www.ntec.mk.ua, де також передбачена функція онлайн оплати за послуги.

Прийом абонентів з невідкладних питань буде здійснюватися лише за попереднім записом. Телефони для запису вказані вище, зверніть увагу, що надсилаючи запит про особистий прийом ОБОВ’ЯЗКОВО вкажіть контактний телефон та питання з яким вам необхідно завітати до абонентського відділу підприємства.

 Бережіть себе та близьких!

 
Шановні споживачі!
   Відтепер, для відкриття або переоформлення особового рахунку,  абонентам ПрАТ «Миколаївська ТЕЦ» не потрібно звертатися до Центру надання адміністративних послуг (ЦПАП), щоб одержати довідку форми №3 (про склад родини).

   З 3 березня 2020 року ПрАТ «Миколаївська ТЕЦ» підключено до інформаційної системи «Реєстр територіальної громади міста Миколаїв».

   Використовуючи можливості Реєстру, уповноважені працівники ПрАТ «Миколаївська ТЕЦ» у режимі онлайн будуть одержувати актуальну інформацію про реєстрацію місця проживання й формувати виписки для надання різного роду послуг споживачам ПрАТ «Миколаївська ТЕЦ».

 
Повідомлення. Щодо нарахування за послуги з централізованого опалення за грудень 2019 р.

ПрАТ «Миколаївська ТЕЦ» повідомляє, що нарахування  за послуги з централізованого опалення за грудень 2019 року були  здійснені за діючим тарифом.

З 01.01.2019 року вартість Гкал для будинка, обладнаного приладом обліку, становить 1524, 04 грн.  Ця цифра вказана в платіжних повідомленнях від МІРЦ в графі «Вартість». Для будинків без приладів обліку у грудні вартість за один кв. метр з урахуванням температури повітря і кількості дні становила 30,7928 грн.

ПрАТ «Миколаївська ТЕЦ» є ліцензіатом Національної комісії, що здійснює державне   регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг. Тому всі нарахування та зміни тарифів здійснює тільки НКРЕКП.
 
Повідомлення. Прийом споживачів з питань постачання теплової енергії

Шановні споживачі теплової енергії виробництва

ПрАТ «Миколаївська ТЕЦ»!

Прийом споживачів з питань постачання теплової енергії здійснюється за адресою м. Миколаїв, вул. Каботажний спуск, 18.

Графік прийому в опалювальному сезоні 2019 – 2020 рр.:

понеділок - п’ятниця

з 8-00 до 18-00

без обідньої перерви

субота

 

з 8-00 до 12-00

 

 З повагою, адміністрація ПрАТ «Миколаївська ТЕЦ», довідки: 67-09-20; 67-09-22.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Всього 25 - 30 з 66