«ГОРЯЧАЯ ЛИНИЯ» для потребителей НТЭЦ

Открыта круглосуточная горячая телефонная линия

                 47 - 70 - 66

   

 
Перенесення дати проведення річних загальних зборів

Дата проведення  річних загальних зборів приватного акціонерного товариства «Миколаївська теплоелектроцентраль», які були заплановані на 07 квітня 2020 року, переноситься.

Повний текст тут.

     * * *

 
Інформація щодо моделей договірних відносин зі споживачами теплової енергії

Детально тут.

 
УВАГА!

ПрАТ «Миколаївська ТЕЦ» переходить на особливий режим роботи, який передбачає дистанційну форму роботи зі зверненнями громадян.

З 12 березня Урядом України введено карантин, щоб запобігти розповсюдженню коронавірусу. МОЗ рекомендує уникати людних місць та дотримуватись дистанції не менш ніж 1,5 метра від інших людей.

Оскільки існує загроза поширення вірусу, похід до абонентського відділу – це зайвий ризик, як для абонентів, так і працівників, що спілкуються із споживачами.Тому з 16 березня по 24 квітня працюємо в режимі онлайн.

Телефони абонентського відділу: 67-09-20; 67- 09-22; для юридичних осіб-67-09-29.

Передача відомостей споживання теплової енергії за березень місяць- 67-09-28; Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script

Сайт підприємства та сторінка Facebook працюють в звичайному режимі. Важливі новини, історію нарахувань та оплат можна переглянути в особистому кабінеті споживача на нашому сайті http://www.ntec.mk.ua, де також передбачена функція онлайн оплати за послуги.

Прийом абонентів з невідкладних питань буде здійснюватися лише за попереднім записом. Телефони для запису вказані вище, зверніть увагу, що надсилаючи запит про особистий прийом ОБОВ’ЯЗКОВО вкажіть контактний телефон та питання з яким вам необхідно завітати до абонентського відділу підприємства.

 Бережіть себе та близьких!

 
Шановні споживачі!
   Відтепер, для відкриття або переоформлення особового рахунку,  абонентам ПрАТ «Миколаївська ТЕЦ» не потрібно звертатися до Центру надання адміністративних послуг (ЦПАП), щоб одержати довідку форми №3 (про склад родини).

   З 3 березня 2020 року ПрАТ «Миколаївська ТЕЦ» підключено до інформаційної системи «Реєстр територіальної громади міста Миколаїв».

   Використовуючи можливості Реєстру, уповноважені працівники ПрАТ «Миколаївська ТЕЦ» у режимі онлайн будуть одержувати актуальну інформацію про реєстрацію місця проживання й формувати виписки для надання різного роду послуг споживачам ПрАТ «Миколаївська ТЕЦ».

 
Повідомлення. Щодо нарахування за послуги з централізованого опалення за грудень 2019 р.

ПрАТ «Миколаївська ТЕЦ» повідомляє, що нарахування  за послуги з централізованого опалення за грудень 2019 року були  здійснені за діючим тарифом.

З 01.01.2019 року вартість Гкал для будинка, обладнаного приладом обліку, становить 1524, 04 грн.  Ця цифра вказана в платіжних повідомленнях від МІРЦ в графі «Вартість». Для будинків без приладів обліку у грудні вартість за один кв. метр з урахуванням температури повітря і кількості дні становила 30,7928 грн.

ПрАТ «Миколаївська ТЕЦ» є ліцензіатом Національної комісії, що здійснює державне   регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг. Тому всі нарахування та зміни тарифів здійснює тільки НКРЕКП.
 
<< [Первая] < [Предыдущая] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Следующая] > [Последняя] >>

Результаты 13 - 18 из 58