«ГОРЯЧАЯ ЛИНИЯ» для потребителей НТЭЦ

Открыта круглосуточная горячая телефонная линия

                 47 - 70 - 66

   

 
До уваги акціонерів

До уваги акціонерів Приватного акціонерного товариства «Миколаївська теплоелектроцентраль»

Повідомляємо Вас про проведення річних Загальних зборів ПрАТ «Миколаївська ТЕЦ»!

Місце реєстрації учасників та проведення річних Загальних зборів: м. Миколаїв, Каботажний спуск,18, актова зала ПрАТ «Миколаївська ТЕЦ» (1 поверх).

Дата та час початку і закінчення реєстрації акціонерів (представників акціонерів) для участі у річних Загальних зборах: 10 квітня 2019 року, з 9 години 00 хвилин до 9 години 45 хвилин.

Дата та час відкриття (проведення) річних Загальних зборів: 10 квітня 2019 року о 10 годині 00 хвилин.

Дата складення переліку акціонерів, які мають право на участь у річних Загальних зборах, встановлена 04 квітня 2019 року (станом на 24 годину).

   Детальніше..

 

 
Объявление

Информацию по расчетам за потребленную тепловую энергию, тарифам, размерам начисленных льгот и субсидий, а также историю начислений, оплат и перерасчётов Вы можете посмотреть в Личном кабинете.

Всё это Вы увидите после простейшей регистрации  - необходимо указать номер лицевого счёта, сумму и дату последнего платежа.

Перейти в Личный кабинет

 

 
Вітаємо!

19 грудня розпочинаються справжні новорічні і різдвяні дива. Вранці цього дня українські дітлахи знаходять під подушками подарунки. За легендою їх приносить Святий Миколай. Втім, Миколай Чудотворець піклується про всіх людей. До нього звертаються з проханням миру й щастя, злагоди в сім'ї. ПрАТ "Миколаївська ТЕЦ" вітає городян з цим святом і надалі робить усе, щоб у ваших оселях було тепло і затишно.

Image

 
Увага! Конкурс!

Шановні відвідувачі! З метою зменшення в тарифах на теплову енергію витрат, пов’язаних з орендою нежитлового приміщення  та з ціллю створення комфортного офісу обслуговування абонентів ПрАТ «Миколаївська ТЕЦ» оголошує конкурс на кращий проект реконструкції частини нежитлових приміщень за адресою: вул. Каботажний спуск, 18, під сучасний офіс для обслуговування споживачів теплової енергії ПрАТ «Миколаївська ТЕЦ». Переможець конкурсу має можливість отримати грошову винагороду.

           Ознайомитися з деталями конкурсу


 
Объявление

Шановні мешканці м.Миколаєва – споживачі послуг з централізованого опалення ПрАТ «Миколаївська ТЕЦ»!

На виконання Постанови НКРЕКП від 30.03.2017 № 464 «Про щорічне забезпечення споживачів ключовою інформацією про послуги у сферах енергетики та комунальних послуг», ПрАТ «Миколаївська ТЕЦ» повідомляє, що ключова інформація про споживання послуг з централізованого опалення у 2017 р. згідно з формами, наведеними у додатку 3 (для одноставкових тарифів), розміщена в розділі «Потребителям – Личный кабинет».

За більш детальною інформацією звертатись за телефонами: 67-09-20, 67-09-22.

                                                                                                                         Адміністрація ПрАТ «Миколаївська ТЕЦ»

 
<< [Первая] < [Предыдущая] 1 2 3 4 5 6 7 8 [Следующая] > [Последняя] >>

Результаты 1 - 6 из 44