«ГАРЯЧА ЛІНІЯ» для споживачів НТЕЦ

Відкрито цілодобову гарячу телефонну лінію

                 47 - 00 - 55

 
Відкрите звернення дирекції та трудового колективу до мешканців міста Миколаєва

Дирекція та трудовий колектив ПрАТ "Миколаївська ТЕЦ" повідомляють, що Наглядовою радою (протокол № 10 від 21.12.2021 р.) прийнято рішення про звільнення з посади генерального директора Клецова Є.С.

Свого часу, після призначення Клецова Є.С. в ЗМІ з'явилися численні публікації щодо сепаратизму останнього та недопустимості його призначення, зокрема:

https://censor.net/.../vnesennyyi_v_bazu_mirotvortsa...

https://antikor.com.ua/.../469896-nikolaevskuju_tets...

https://prm.ua/.../nykolaevskuiu-t-ts-vozghlavyl.../

https://24tv.ua/prihilnik-novorosiyi-kletsov-ocholiv...

та інші публікації.

12.07.2021 р., після широкого суспільного резонансу, Наглядова Рада ПрАТ "Миколаївська ТЕЦ" прийняла рішення про відсторонення генерального директора Клецова Є.С. від займаної посади.

Фактично, прийнятим рішенням від 21.12.2021 р., Фонд державного майна України та АТ "НАК Нафтогаз України" в особі Наглядової ради поставили крапку в складному кадровому питанні.

На посаду керівника був призначений фаховий енергетик із значним досвідом роботи, що, на наш погляд, дозволить забезпечити ефективну роботу підприємства та надійне теплопостачання мешканців нашого міста.

В подальшому на посаду керівника буде оголошений прозорий конкурс з відповідними вимогами для кандидатів на посаду генерального директора товариства.

Виражаємо щиру вдячність Фонду державного майна, АТ "НАК "Нафтогаз України" за прийняте фахове рішення та завіряємо, що докладемо зусиль для того, щоб місто Миколаїв завжди було з теплом!

З повагою, дирекція та трудовий колектив товариства

 

 
Шановні споживачі!

        ПрАТ «Миколаївська ТЕЦ» повідомляє,  що за листопад 2021 року  з 09.12.2021 по 11.12.2021 року для проведення оплати за спожиту теплову енергію до будинків споживачів було доставлено окремі рахунки. В подальшому рахунок на оплату буде надходити, як і раніше, єдиною відомістю Міського інформаційно-розрахункового центру.

       Окрім того, Повідомляємо, що 15.12.2021-16.12.2021 на офіційному сайті підприємства запрацює оновлений особистий кабінет, який приведено у відповідність до змін положень Постанови КМ України від 21 серпня 2019 р. № 830 «Про затвердження Правил надання послуги з постачання теплової енергії ї типових договорів про надання послуги з постачання теплової енергії», Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання  (зі змінами та доповненнями) від 22.06.2017 № 2119- VIII та Методики розподілу між споживачами обсягів спожитих у будівлі комунальних послуг, затвердженою Міністерством регіонального розвиту, будівництва та житлово–комунального господарства України від 22.11.2018 № 315 в  частині нарахування плати споживачам, порядку розподілу серед співвласників житлових та нежитлових приміщень багатоквартирного будинку спожитого в опалювальному періоді обсягу теплової енергії, визначеного за допомогою вузла (вузлів) комерційного обліку.

З повагою адміністрація ПрАТ «Миколаївська ТЕЦ»,

довідки за телефонами: 67 09 20; 67 09 22   

 
До уваги жителів та гостей м.Миколаєва

У зв’язку з проведенням аварійних  робіт з ремонту тепломережі  з 26.10.2021 по   08.11.2021 буде закрито  рух  автотранспорту по  вул. Погранична між вул. Садова та Громадянська.  Звертаємось до водіїв з  проханням не паркувати   транспортні засоби на вказаній ділянці дороги.

Дякуємо за розуміння.

 
До уваги жителів та гостей м.Миколаєва
    У зв’язку з проведенням аварійно-ремонтних робіт тепломережі по  вул. Чкалова  між    вул. Московська  та  вул. Даля з 22.10.2021 по 31.10.2021 буде обмежено  рух автотранспорту.

Вибачаємось за тимчасові незручності

 
#ProТепло
   Сьогодні, 7 жовтня, напередодні опалювального сезону 2021/2022 рр. у Миколаєві розпочався прес-тур під назвою #ProТепло, організований аналітичним центром DIXI-Group разом із всеукраїнським галузевим об’єднанням «Федерація роботодавців нафтової галузі за інформаційної підтримки НАК «Нафтогаз України» та ПрАТ «Миколаївська ТЕЦ».
   Метою проекту є обговорення тем тарифоутворення, енергоефективності та технічних аспектів роботи системи теплопостачання на прикладі Миколаївської ТЕЦ.
   До участі залучено відомих експертів, які спростують поширені міфи щодо централізованого опалення, тарифів та платіжок за тепло.
   На заході присутні Євген Гладков - начальник управління житлово-комунального господарства Миколаївської облдержадміністрації та Дмитро Лазарев заступник Миколаївського міського голови, а також місцеві ЗМІ.
Слідкуйте за нашими новинами та світлинами. Буде цікаво!

 

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Всього 1 - 6 з 76