«ГОРЯЧАЯ ЛИНИЯ» для потребителей НТЭЦ

Открыта круглосуточная горячая телефонная линия

                 47 - 70 - 66

   

 
Повідомлення про проведення відкритих слухань 23.09.2019 (дата розміщення 12.09.2019)

ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «МИКОЛАЇВСЬКА ТЕЦ» інформує споживачів та громадськість про те, що заплановані на 23 вересня 2019 року  відкриті слуханя, щодо встановлення тарифів на відпуск електричної та виробництво теплової енергії для потреб населення, бюджетних установ, релігійних організацій та інших споживачів на 2020 рік з технічних причин переносяться на 25 вересня о 10 00 .

            Відкриті слухання будуть проведені у приміщенні актового залу ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» за адресою: Миколаївська область, м. Миколаїв, вул. Генерала Свиридова 40/1-А (4 поверх).

Просимо вибачення за незручності.

* * *

     ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «МИКОЛАЇВСЬКА ТЕЦ» повідомляє, що відповідно до постанови НКРЕКП від 30 червня 2017 року № 866 «Про затвердження Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг», Порядку формування, розрахунку та встановлення тарифів на електричну та (або) теплову енергію, що виробляється на теплоелектроцентралях, теплових електростанціях та когенераційних установках, затвердженому постановою НКРЕКП від 01.08.2017 № 991 у приміщенні актового залу ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» за адресою: Миколаївська область, м. Миколаїв, вул. Генерала Свиридова 40/1-А (4 поверх) о 10.00 будуть проведені відкриті слухання щодо  встановлення тарифів на відпуск електричної та виробництво теплової енергії для потреб населення, бюджетних установ, релігійних організацій та інших споживачів на 2020 рік.

Пропозиції та зауваження по суті питання, що пропонується до слухання надсилати на електронну адресу: Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script

Для реєстрації пропозицій та зауважень просимо зазначити прізвище, ім’я та по батькові особи (для юридичних осіб – повне найменування), що їх подала та її контактні дані для здійснення зворотного зв’язку.

 

Пояснення до тарифу на відпуск електричної та виробництво теплової енергії у 2020 р.

Протокол відкритого обговорення перегляду тарифів на відпуск електричної та виробництво теплової енергії ... № 13 від 25.09.2019