«ГОРЯЧАЯ ЛИНИЯ» для потребителей НТЭЦ

Открыта круглосуточная горячая телефонная линия

                 47 - 70 - 66

   

 
Повідомлення про проведення відкритого обговорення 12.04.2018

На засіданні Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, що проводилось у формі відкритого слухання 06 березня 2018 року, схвалено проекти постанов «Про внесення змін до деяких постанов НКРЕКП» (схвалення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання для потреб бюджетних установ, релігійних організацій та інших споживачів (крім населення), «Про внесення змін до деяких постанов НКРЕКП» (схвалення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання для потреб населення), «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 31 березня 2015 року №1171» (схвалення тарифів на послуги з централізованого постачання гарячої води, що надаються населенню).

На виконання вимог Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, затвердженого постановою від 30.06.2017 № 866, НКРЕКП повідомляє щодо проведення відкритого обговорення проектів постанов. 

Проекти постанов НКРЕКП разом з протоколами відкритих обговорень про схвалення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання та послугу з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води ПрАТ «Миколаївська теплоелектроцентраль» та обґрунтовуючими матеріалами, необхідними для прийняття рішення, оприлюднюються з метою одержання зауважень і пропозицій шляхом розміщення на офіційному веб-сайті НКРЕКП в мережі Інтернет:

http://www.nerc.gov.ua/data/filearch/Proekty/2018/pr_107/pr_107-2018.pdf

http://www.nerc.gov.ua/data/filearch/Proekty/2018/pr_106/pr_106-2018.pdf

http://www.nerc.gov.ua/data/filearch/Proekty/2018/pr_105/pr_105-2018.pdf

Зауваження та пропозиції до оприлюднених матеріалів від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, приймаються до 11 квітня 2018 року у письмовому та/або електронному вигляді за адресою: Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, вул. Смоленська 19, м. Київ, 03057; e-mail: Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script , контактна особа: Магдалина-Кисляченко Аліна Станіславівна, тел. (044) 207-19-27. 

 Відкрите обговорення проектів постанов НКРЕКП відбудеться 12 квітня 2018 року о 10.00 за адресою Каботажний спуск 18 (актовий зал), м. Миколаїв.

Заявки для участі у відкритому обговоренні проекту рішення НКРЕКП приймаються до 10 квітня 2018 року в письмовому та/або електронному вигляді за адресою:

Сектор Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, у Миколаївській області, 54017, Миколаїв, вул. Потьомкінська, 91, а/с № 195, e-mail: Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script , в копії Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script (для ПрАТ «Миколаївська теплоелектроцентраль»).

 

Протокол № 6 Проведення відкритого обговорення проектів постанов