«ГАРЯЧА ЛІНІЯ» для споживачів НТЕЦ

Відкрито цілодобову гарячу телефонну лінію

                 47 - 00 - 55

 
Нарада з керівниками ОСББ

Шановні споживачі теплової енергії!

В рамках виконання заходів місячника «Сплати борги за тепло», 14 вересня 2016 р. проведена нарада з керівниками об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) - юридичними особами, які сплачують за теплову енергію згідно договорів про постачання теплової енергії в гарячій воді.

На запрошення ПАТ «Миколаївська ТЕЦ» відгукнулось представникі будинків, керівники ОСББ, ініціативні групи мешканців.

Заступник голови правління зі збуту енергії та енергонагляду Шпак П.І. розповів що головною метою проведення місячника є  максимальна  оплата споживачами  утвореної заборгованості за теплову енергію, що в свою чергу надасть можливість ПАТ «Миколаївська ТЕЦ»  своєчасно почати новий опалювальний сезон 2016 – 2017 рр., а мешканцям будинків у холодну пору року відчувати себе затишно та комфортно.

Фахівці підприємства – відділу збуту енергії, відділу по контролю за споживанням теплової енергії, правового відділу, цеху теплових мереж ознайомили присутніх  з порядком розрахунків за теплову енергію, виконання перерахунків,  діючими нормами примусового стягнення заборгованості та судових витрат, призначення субсидій.

Жваву дискусію викликало роз’яснення представниками відділу по контролю за споживанням теплової енергії та цеху теплових мереж  питань щодо обладнання багатоквартирних будинків приладами обліку теплової енергії, енергозбереження, порядку встановлення фактів подання у житлові приміщення опалення неналежної якості.

В свою чергу, керівники ОСББ ознайомили представників ПАТ «Миколаївська ТЕЦ» зі своїми проблемами та внесли пропозиції, які можуть підвищити рівень платежів, підвищити якість забезпечення мешканців тепловою енергією.

На цій же нараді  з керівниками ОСББ, які мають значну заборгованість за теплову енергію, спожиту у минулому опалювальному сезоні  узгоджені графіки її погашення у найкоротші терміни.

Адміністрація ПАТ «Миколаївська ТЕЦ» висловлює щиру подяку керівникам об’єднань співвласників багатоквартирних будинків за участь у нараді, за співпрацю у питаннях здійснення своєчасних розрахунків за теплову енергію, уникнення заборгованості, підвищення якості теплопостачання, економії енергоносіїв.

Ми очікуємо, що за результатами наради з керівниками ОСББ буде погашена заборгованість.

                                                                                З повагою, адміністрація ПАТ «Миколаївська ТЕЦ».

Image

Image

Image

Image

Image