«ГАРЯЧА ЛІНІЯ» для споживачів НТЕЦ

Відкрито цілодобову гарячу телефоннц лінію

                 47 - 70 - 66

 

Як отримати субсидію:  Видео з сайту teplo.gov.ua Image

 

 

Шановний споживачу!

Субсидії на оплату послуг з централізованого опалення нараховуються виходячи із встановлених тарифів  відповідно до Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива (далі Положення), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 1995 р. № 848.

Субсидія - це адресна безготівкова допомога сім’ї, яка надається на погашення витрат з оплати житлово-комунальних послуг.

Для призначення житлової субсидії необхідно звернутися до структурних підрозділів соціального захисту населення та надіслати/подати заяву.

У м. Миколаєві структурними підрозділами соціального захисту населення є районні управління соціальних виплат та компенсацій департаменту  праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради  (УСВіК ДПТСЗН ММР).

Документами для оформлення субсидій є заява та декларація про доходи затверджених зразків.

 

ЗаяваЗавантажити бланк заяви

Декларація про доходиЗавантажити декларацію

 

При необхідності – подаються інші документи, передбачені п.13 Положення.

Рішення про призначення (непризначення) субсидії повинно прийматися протягом десяти днів після подання заяви та отримання усіх необхідних відомостей на запит від інших організацій, органів влади та суб’єктів господарювання.  

Відповідно до п.15 Положення, субсидія призначається з місяця звернення по  її призначення.

Якщо Ви отримували субсидію протягом минулого опалювального періоду, субсидія на наступний період призначається на підставі раніше поданих документів, без необхідності повторного звернення до районних управліннь соціальних виплат та компенсацій і подання Заяви та Декларації (крім осіб, які відповідають вимогам, визначеним в абзацах другому - четвертому підпункту 3 пункту 6 Положення, осіб, члени сім’ї яких не зареєстровані за адресою домогосподарства, орендарів, внутрішньо переміщених осіб, а також домогосподарств, у яких кількість фактично проживаючих зареєстрованих осіб менша, ніж кількість зареєстрованих осіб).

 

Більш детальну інформацію з питань призначення субсидій споживачі послуг з централізованого опалення мають право отримати в районних управліннях соціальних виплат і компенсацій департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради:

- Центральний район – вул.Декабристів, 25, тел. 47-42-42; 36-13-53;

- Заводський район – вул.Мореходна, 9, тел. 34-31-69; 34-21-16;

- Ленінський район – вул.Миколаївська, 26, тел. 58-61-21;58-61-15.

          Повна інформація  щодо права отримання субсидії  на оплату  житлово – комунальних послуг, в т.ч. зразок заповнення «Заяви» та «Декларації»  розміщена на сайті Міністерства соціальної політики України https://www.msp.gov.ua/, розділ "Житлови субсідії".