До уваги споживачів, які одержують житлову субсидію!

З березня 2019 року змінюється механізм виплати житлових субсидій. Для домогосподарств, яким субсидія призначена до 31 грудня 2018 року, починаючи з субсидії за лютий 2019 року вона буде виплачуватись готівкою. Для домогосподарств, яким субсидія призначена з січня 2019 року, її надання здійснюється у грошовій безготівковій формі, шляхом перерахування коштів АТ «Ощадбанк» для подальших розрахунків з надавачами послуг.

Інформуємо, що розмір призначеної субсидії на оплату житлово-комунальних послуг за лютий 2019 року буде виплачено:

пенсіонерам – Пенсійним фондом України разом з пенсійною виплатою (доставка/виплата субсидії буде здійснена поштою або її буде зараховано на пенсійний банківський рахунок);

особам, які не одержують пенсію, - АТ «Ощадбанк» шляхом виплати субсидії через банківський грошовий переказ (для цього необхідно після 12 березня 2019 року звернутись до будь-якого відділення банку з паспортом та ідентифікаційним номером).

       Звертаємо увагу, що після отримання субсидії готівкою споживач має забезпечити оплату спожитих послуг, оскільки наявність простроченої заборгованості унеможливить подальше надання  державної підтримки. 

 

 

 

 

 

Як отримати субсидію:  Видео з сайту teplo.gov.ua Image

 

 

Шановні споживачі!

Субсидії на оплату послуг з централізованого опалення нараховуються виходячи із встановлених тарифів відповідно до Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 1995 р. № 848 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 27 квітня 2018 р. № 329).

Субсидія - це адресна допомога сім’ї, яка надається на погашення витрат з оплати житлово-комунальних послуг.

Для призначення житлової субсидії необхідно звернутися до структурних підрозділів соціального захисту населення та надіслати/подати заяву.

У м. Миколаєві структурними підрозділами соціального захисту населення є районні управління соціальних виплат та компенсацій департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради (УСВіК ДПТСЗН ММР).

Документами для оформлення субсидій є заява та декларація про доходи затверджених зразків.

 

ЗаяваЗавантажити бланк заяви

Декларація про доходиЗавантажити декларацію

 

При необхідності – подаються інші документи, передбачені п.13 Положення.

Рішення про призначення (непризначення) субсидії повинно прийматися протягом десяти днів після подання заяви та отримання усіх необхідних відомостей на запит від інших організацій, органів влади та суб’єктів господарювання.  

Відповідно до п.15 Положення, субсидія призначається з місяця звернення по її призначення.

 

Більш детальну інформацію з питань призначення субсидій споживачі послуг з централізованого опалення мають право отримати в районних управліннях соціальних виплат і компенсацій департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради:

- Центральний район – вул.Декабристів, 25, тел. 47-42-42; 36-13-53;

- Заводський район – вул.Мореходна, 9, тел. 34-31-69; 34-21-16;

- Ленінський район – вул.Миколаївська, 26, тел. 58-61-21;58-61-15.

          Повна інформація  щодо права отримання субсидії  на оплату  житлово – комунальних послуг, в т.ч. зразок заповнення «Заяви» та «Декларації»  розміщена на сайті Міністерства соціальної політики України https://www.msp.gov.ua/, розділ "Житлови субсідії".