ШАНОВНІ СПОЖИВАЧІ - ФІЗИЧНІ ТА ЮРИДИЧНІ ОСОБИ !

 

 

Станом на 01.07.2022 року заборгованість споживачів за отриману теплову енергію (за надані послуги з теплопостачання) перед підприємством становить 150.8 млн. грн.

Від своєчасної оплати яка надходить від кожного споживача залежить виконання робіт, пов'язанних з підготовкою технічного обладнання і теплотрасс для сталого проходження опалювального сезону 2022-2023 р.р.

А це- стабільність енергозабезпечення як Вашого будинку, будівлі так і міста в цілому.

А ПрАТ "Миколаївська ТЕЦ" звертається до Вас з проханням по можливості сплатити нарахування за червень 2022 р. та минулі періоди.

Сподіваємось на взаєморозуміння.

Особлива подяка споживачам, які своєчасно проводять оплату


Довідки за телефоном: фізичні особи - 67 09 20, 67 09 22;
                                                           юридичні особи - 67 09 29, (067) 510 7283 (Viber);
 

 

Обгрунтування

щодо зміни розміру нарахувань за спожиту

теплову енергію, послуги з постачання теплової енергії

за січень 2022 для споживачів ПрАТ «Миколаївська ТЕЦ»

(крім населення, бюджетних установ, релігійних організацій)

 

            Відповідно п.47 «Правил користування тепловою енергією» затверджених постановою КМУ від 01.10.2017 №1198 (зі змінам  внесеними Постановою КМУ від 10.11.2021 №1209 «Деякі питання нарахування (визначення) плати за теплову енергію, послуги з постачання теплової енергії та постачання гарячої води у зв’язку із зміною ціни природного газу»,) ПрАТ «Миколаївська ТЕЦ» змінює розмір нарахувань за спожиту теплову енергію шляхом перерахування вартості теплової енергії з урахуванням коефіцієнту перерахунку за січень 2022 року для споживачів ПрАТ «Миколаївська ТЕЦ» (крім населення, бюджетних установ, релігійних організацій).

            Рішенням виконавчого комітету Миколаївської міської ради від 08.12.2021 № 1265 “Про внесення змін до рішення ММР від 13.10.2021 «Про встановлення тарифів на транспортування, постачання теплової енергії та послугу з постачання теплової енергії ПрАТ “Миколаївська ТЕЦ” встановлено тариф на теплову енергію та послугу з постачання теплової енергії для потреб споживачів категорії «Інші споживачі» (крім населення, бюджетних установ, релігійних організацій) з урахуванням ціни природного газу на грудень 2021 року в розмірі 24 118,41 грн. за тис. м³. (без транспортування та ПДВ).

            Фактична ціна природного газу на січень 2022 року складає 31 695,74 грн. за тис. м³. (без транспортування та ПДВ). Коефіцієнт перерахунку (К) визначений відповідно п.48 «Правил користування тепловою енергією» затверджених постановою КМУ від 01.10.2017 №1198 та за січень 2022 року становить К=1,3.

            Таким чином різниця в нарахуваннях має додатне значення, отримана сума буде виставлена до оплати споживачам, в рахунках за лютий 2022 року.

             

 

Адміністрація ПрАТ «Миколаївська ТЕЦ»

 

 

ШАНОВНІ СПОЖИВАЧІ ТЕПЛОВОЇ ЕНЕРГІЇ !

 

ПрАТ «Миколаївська ТЕЦ» здійснило мешканцям малоповерхових житлових будівель, які не обладнані  приладами обліку теплової енергії, перерахунки вартості  послуги  з  постачання  теплової  енергії  за листопад, грудень 2021 року  згідно скоригованого максимального теплового навантаження житлових будинків:

 


вул. 1 Слобідська, 122 / 3

вул. 28 Армії, 12

вул. 28 Армії, 14

вул. 3 Слобідська, 30

вул. Адм. Макарова, 26

вул. Адм. Макарова, 28

вул. Адміральська, 1 / 1

вул. Адміральська, 1 / 2

вул. Адміральська, 10

вул. Адміральська, 10-А

вул. Адміральська, 16

вул. Адміральська, 17-А

вул. Адміральська, 2 / 4

вул. Артилерійська, 3

вул. Артилерійська, 5

вул. Артилерійська, 8

вул. Б. Морская, 58

вул. Даля, 1

вул. Заводська, 15 / 2

пров. Корабелів, 3

вул. Лагерне поле 5, 1-Б

вул. Лагерне поле 5, 2-Б

вул. Московська, 16

вул. Московська, 36

вул. Набережна, 3

вул. Нікольська, 13

вул. Нікольська, 15

вул. Нікольська, 44

пр. Богоявленський, 34-А

пр. Богоявленський, 51-А

пр. Мира, 20-А

вул. Пушкінська, 14

вул. Пушкінська, 17

вул. Пушкінська, 2

вул. Рюміна, 2

вул. Севастопольська, 3

вул. Фалеєвська, 15

вул. Шевченко, 42

вул. Шевченко, 47

вул. Південна, 76-А

вул. Шнеерсона, 37

вул. Радісна, 27

вул. Шевченко, 69


 

Інформація щодо сум перерахунків розміщена на дошках оголошень на під’їздах будинків, а також буде внесена у рахунки-повідомлення міського інформаційного-розрахункового центру за січень 2022 року, які будуть доставлені до ваших поштових скриньок, та відображена в особистому кабінеті споживача після внесення інформації за січень 2022 року.

Починаючи з січня 2022 року для проведення нарахувань за послуги з постачання теплової енергії буде використовуватись скориговане максимальне теплове навантаження вашого будинку.

 

З повагою, адміністрація ПрАТ «Миколаївська ТЕЦ

 

 

 

Порядок нарахувань за послуги постачання теплової енергії для будинків, які не обладнані вузлами обліку

 

У минулому опалювальному сезоні порядок нарахувань вартості послуг з централізованого опалення регламентувався Правилами надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення зі змінами та доповненнями (далі – Правила), затвердженими постановою Кабінету Міністрів України від 21 липня 2005 року № 630.         

   Відповідно до п. 21 Правил, у разі відсутності у квартирі (будинку садибного типу) та на вводах у багатоквартирний будинок засобів обліку теплової енергії плата за надані послуги справляється  з розрахунку за 1 кв. метр (куб. метр) опалюваної площі (об’єму) квартири (будинку садибного типу) та з урахуванням фактичної температури зовнішнього повітря і фактичної кількості днів надання цієї послуги в місяці, який є розрахунковим.

При проведенні розрахунку вартості спожитої теплової енергії Товариством враховувався тариф, що затверджено НКРЕКП, календарна кількість діб розрахункового місяця, опалювальна площа квартири та середньозважена річна витрата теплової енергії опалювального сезону на 1 кв.м усіх житлових будинків міста.

 З початком опалювального сезону 2021-2022 та набранням чинності усіх змін та доповнень до Правил про надання послуги з постачання теплової енергії і типових договорів про надання послуги з постачання теплової енергії, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 21.08.2019 № 830 (далі – Правила 830), обсяг споживання теплової енергії у будівлі без вузла (вузлів) комерційного обліку теплової енергії визначається відповідно до Методики розподілу між споживачами обсягів спожитих у будівлі комунальних послуг, затвердженої наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України (далі – Мінрегіон) від 22 листопада 2018 р. № 315 (далі – Методика  № 315).

Враховуючи недосконалість норм чинного законодавства та розробкою змін до Методики 315, Мінрегіон надав роз’яснення, що для будівель/будинків, у яких вузол комерційного обліку теплової енергії не встановлено, загальний обсяг спожитої послуги з постачання теплової енергії потрібно розраховувати за максимальним тепловим навантаженням будівлі/будинку з урахуванням фактичної кількісті годин постачання теплової енергії та фактичної середньомісячної температури зовнішнього повітря.

Максимальне теплове навантаження розраховано на підставі норм споживання у залежності від етажності для кожного будинку окремо та затверджено при розрахунку тарифу 1873,39 грн/Гкал, згідно якого проводиться нарахування за послуги з постачання теплової енергії.

Таким чином, в кожному розрахунковому місяці, в залежності від тривалості постачання теплової енергії та  фактичної температури зовнішнього повітря, буде змінюватись обсяг спожитої послуги, а також показник вартості наданих послуг з постачання теплової енергії на 1 кв.м. опалюваної площі.

Відповідно до Рішення  Миколаївської міської ради опалювальний сезон 2021-2022 розпочався з 01.11.2021, але для кожного окремого будинку пуск теплової енергії відбувся відповідно до нарядів отриманих від ПрАТ «Миколаївська ТЕЦ». Основна маса будинків підключена до подачі теплової енергії в період 09.11.2021-10.11.2021.

Відповідно до п. 35  Правил 830, розрахунковим періодом для оплати спожитої послуги є календарний місяць. Оплата послуги здійснюється не пізніше останнього дня місяця, що настає за розрахунковим періодом (граничний строк внесення плати за спожиту послугу), якщо інший порядок та строки не визначені договором. За бажанням споживача оплата послуг може здійснюватися шляхом внесення авансових платежів.

У зв’язку зі значною кількістю звернень споживачів, щодо надання роз’яснень про порядок нарахування оплати за спожиту теплову енергію за листопад та грудень 2021 року, проведенням звіряння фактичного теплового навантаження з наявними у Товариства даними та з метою виконання вимог законодавства, в частині обладнання приладами обліку усіх житлових будинків міста, ПрАТ «Миколаївська ТЕЦ» укладено договір з ліцензованою установою, щодо проведення обстежень будинків не обладнаних приладами обліку зі складанням відповідної документації щодо фактичного теплового навантаження.

Вказана документація буде використана ПрАТ «Миколаївська ТЕЦ» для звіряння нарахованих обсягів спожитої теплової енергії будинками, що  не обладнані вузлами обліку  в листопаді та грудні 2021 року та проведенню нарахувань на протязі опалювального сезону.

Окрім того, отримана Товариством документація щодо теплових навантажень будинків не обладнаних приладами обліку буде використана  для обладнання вузлами обліку таких будинків.

 

 

Шановні споживачі теплової енергії категорії

«Інші споживачі»

(крім населення, бюджетних установ, релігійних організацій)

 

ПрАТ «Миколаївська ТЕЦ» повідомляє, що Товариство зобов’язано змінювати розмір  нарахувань  за  спожиту  теплову енергію  для категорії «інші споживачі» теплової енергії у разі щомісячної зміни для теплопостачальної організації ціни природного  газу  (без  урахування  зміни  тарифів  на  послуги  з транспортування   та розподілу   природного  газу,  торговельної надбавки   (націнки)   постачальника),   що  використовується  для виробництва  теплової енергії, відповідно до п.47 «Правил користування тепловою енергією» затверджених постановою КМУ від 03.10.2007 №1198 та п. 59 «Правил надання послуги з постачання теплової енергії і типових договорів про надання послуги з постачання теплової енергії», затверджених Постановою КМУ № 830 від 21.08.2019.

       Зміна   розміру  нарахувань  за  теплову  енергію  проводиться шляхом перерахунку вартості  теплової  енергії  для відповідної категорії споживачів з урахуванням коефіцієнта перерахунку (К).

        Рішенням виконавчого комітету Миколаївської міської ради від 13.10.2021 № 984 “Про встановлення тарифів на транспортування, постачання теплової енергії та послугу з постачання теплової енергії ПрАТ “Миколаївська ТЕЦ” встановлено тариф на теплову енергію та послугу з постачання теплової енергії для потреб споживачів (крім населення, бюджетних установ, релігійних організацій) з урахуванням ціни природного газу на серпень 2021 року в розмірі 12 340,04 грн. за тис. м³. (без транспортування та ПДВ).  Фактична ціна природного газу на листопад 2021 року складає 30 217,52 грн. за тис. м³. (без транспортування та ПДВ), на грудень 2021 року складає 24 118,41 грн. за тис. м³. (без транспортування та ПДВ), ціна природного газу в тарифі в період з 01.12.2021 по 08.12.2021 складає 12 340,04 грн. за тис. м³. (без транспортування та ПДВ).

        Враховуючи вищевказане та керуючись п.47,48 «Правил користування тепловою енергією» затверджених постановою КМУ від 01.10.2017 №1198, п. 59,60 «Правил надання послуги з постачання теплової енергії і типових договорів про надання послуги з постачання теплової енергії», затверджених Постановою КМУ № 830 від 21.08.2019 та Постановою КМУ №1209 від 10.11.2021, ПрАТ «Миколаївська ТЕЦ» буде проведено зміну розміру нарахувань за спожиту теплову енергію за листопад  та грудень 2021 по категорії «Інші споживачі».

       В січні 2022, ПрАТ «Миколаївська ТЕЦ» адресно буде надано рахунки на оплату обсягу спожитої теплової енергії за грудень 2021, що включатимуть суми перерахунку за листопад 2021, з урахуванням коефіцієнту перерахунку.  Таким же чином в рахунках за січень 2022 буде виставлено сума перерахунку за грудень 2021.

         Окрім того, з розміром нарахувань та сумами до сплати за попередній розрахунковий місяць можливо буде ознайомитися в даному розділі після 12.01.2022. За додатковими роз’ясненнями звертайтеся за телефонами: 67 09 29; 67 09 26.

 

 

                                                                                                                                              З повагою адміністрація ПрАТ «Миколаївська ТЕЦ

                                                                                                                       * * *

Обгрунтування

щодо зміни розміру нарахувань за спожиту

теплову енергію, послуги з постачання теплової енергії

за листопад та грудень 2021 для споживачів ПрАТ «Миколаївська ТЕЦ»

(крім населення, бюджетних установ, релігійних організацій)

 

            Відповідно п.47 «Правил користування тепловою енергією» затверджених постановою КМУ від 01.10.2017 №1198 (зі змінам  внесеними Постановою КМУ від 10.11.2021 №1209 «Деякі питання нарахування (визначення) плати за теплову енергію, послуги з постачання теплової енергії та постачання гарячої води у зв’язку із зміною ціни природного газу»,) ПрАТ «Миколаївська ТЕЦ» змінює розмір нарахувань за спожиту теплову енергію шляхом перерахування вартості теплової енергії з урахуванням коефіцієнту перерахунку за листопад та грудень 2021 для споживачів ПрАТ «Миколаївська ТЕЦ» (крім населення, бюджетних установ, релігійних організацій).

            Рішенням виконавчого комітету Миколаївської міської ради від 13.10.2021 № 984 “Про встановлення тарифів на транспортування, постачання теплової енергії та послугу з постачання теплової енергії ПрАТ “Миколаївська ТЕЦ” встановлено тариф на теплову енергію та послугу з постачання теплової енергії для потреб споживачів (крім населення, бюджетних установ, релігійних організацій) з урахуванням ціни природного газу на серпень 2021 року в розмірі 12 340,04 грн. за тис. м³. (без транспортування та ПДВ).

            Фактична ціна природного газу на листопад 2021 року складає 30 217,52 грн. за тис. м³. (без транспортування та ПДВ). Коефіцієнт перерахунку (К) визначений відповідно п.48 «Правил користування тепловою енергією» затверджених постановою КМУ від 01.10.2017 №1198 та за листопад 2021 року становить К=2,0.

            Таким чином різниця в нарахуваннях має додатне значення, отримана сума буде виставлена до оплати споживачам, в рахунках за грудень 2021 року.

             Фактична ціна природного газу на грудень 2021 року складає 24 118,41 грн. за тис. м³. (без транспортування та ПДВ), ціна природного газу в тарифі в період з 01.12.2021 по 08.12.2021 складає 12 340,04 грн. за тис. м³. (без транспортування та ПДВ). Коефіцієнт перерахунку (К) визначений відповідно п.48 «Правил користування тепловою енергією» затверджених постановою КМУ від 01.10.2017 №1198 та з 1 по 8 грудня 2021 року становить К=1,7.

            Таким чином різниця в нарахуваннях має додатне значення, отримана сума буде виставлена до оплати споживачам, в рахунках за січень 2022 року.

 

Адміністрація ПрАТ «Миколаївська ТЕЦ»

 

 

* * *

 

Шановні споживачі категорії «ІНШІ»

До Вашої уваги реєстр нарахувань за теплову енергію та послугу з постачання теплової енергії споживачам категорії "ІНШІ" за листопад 2021 року та сума до сплати станом на 01 грудня 2021 року.

Оплату необхідно проводити на розрахунковий рахунок:

UA 54 320478 00000 2600 8000 185662  в ПАТ АБ «УКРГАЗБАНК»

код ЄДРПОУ 30083966

РЕЄСТР

* * * 

Шановні споживачі!

 


Повідомляємо, що розрахунки за надані послуги з постачання теплової енергії за листопад 2021 року будуть доставлені до будинків споживачів окремим рахунком в період з 09.12.2021 по 11.12.2021 року.

 Окрім того, особистий кабінет на офіційному сайті підприємства тимчасово не буде працювати у зв’язку з приведенням програмного комплексу у відповідність до змін положень Постанови КМ України від 21 серпня 2019 р. № 830 «Про затвердження Правил надання послуги з постачання теплової енергії ї типових договорів про надання послуги з постачання теплової енергії», Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання  (зі змінами та доповненнями) від 22.06.2017 № 2119- VIII та Методики розподілу між споживачами обсягів спожитих у будівлі комунальних послуг, затвердженою Міністерством регіонального розвиту, будівництва та житлово–комунального господарства України від 22.11.2018 № 315 в  частині нарахування плати споживачам, порядку розподілу серед співвласників житлових та нежитлових приміщень багатоквартирного будинку спожитого в опалювальному періоді обсягу теплової енергії, визначеного за допомогою вузла (вузлів) комерційного обліку.

. 

 

 

                                                                                                                                                                    З повагою адміністрація ПрАТ «Миколаївська ТЕЦ»,

                                                                         довідки за телефонами: 67 09 20; 67 09 22; 67 09 23. 

 

* * *

Абонентська плата - частина плати за тепло

 

 ПрАТ «Миколаївська ТЕЦ» є ліцензіатом та виконавцем послуги з постачання теплової енергії організаціям та населенню міста Миколаєва виключно на договірних умовах.

В Україні з 1 травня 2021 року набула чинності нова редакція Закону України «Про житлово - комунальні послуги». Одне з головних нововведень - усі споживачі з індивідуальними публічними договорами сплачуватимуть абонентську плату цілий рік.Плата за абонентське обслуговування - платіж, який споживач сплачує виконавцю комунальної послуги для відшкодування витрат, пов'язаних із:

 - укладанням договору,

 - здійсненням розподілу обсягу спожитих послуг з постачання теплової енергії між споживачами,

 - нарахуванням та  стягненням  плати  за  спожиті  послуги  з  постачання  теплової енергії,

 - обслуговуванням та заміною вузлів комерційного обліку теплової енергії,

 - іншими функціями, пов'язаними із обслуговуванням абонентів.

 

Таким чином, кошти, що надійшли у вигляді абонплати, дозволять ПрАТ МТЕЦ виділяти гроші на обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку, чого і вимагає законодавство.

 

На офіційному веб-сайті ПрАТ МТЕЦ  www.ntec.mk.ua  01 жовтня 2021 року було опубліковано текст індивідуального договору на надання послуги з постачання теплової енергії, який є публічним договором приєднання.

 Оплата за договором складається з:

 1. оплати фактичного обсягу спожитих послуг з постачання теплової енергії протягом опалювального сезону  згідно з тарифом, прийнятим рішенням виконавчого комітету Миколаївської міської ради від 13.10.2021 № 984,                       1873,39 грн/Гкал (з ПДВ);

 2. щомісячної оплати за абонентське обслуговування, що нараховується протягом року на одного абонента на місяць:

 - з наявністю вузла комерційного обліку у розмірі 32,57 грн. (з ПДВ);

 - без вузла комерційного обліку у розмірі 15,84 грн. (з ПДВ).

 

 Споживачі, які отримують компенсацію з державного бюджету у вигляді пільг та субсидій на оплату послуг з постачання теплової енергії, згідно з Постановою КМУ від 03.11.2021 № 1144, і в міжопалювальний сезон користуватимуться цим правом щодо абонентської плати

 

* * *

Шановні співвласники житлових та нежитлових приміщень багатоквартирних будинків, в які подається теплова енергія

ПрАТ «Миколаївська ТЕЦ»!

 

     На підставі п. 3 ч. 2 ст. 6 Закону України «Про житлово – комунальні послуги» від 09.11.2017 № 2189-VІІІ (далі – Закон), ПрАТ «Миколаївська ТЕЦ» є виконавцем послуги з постачання теплової енергії.

    Згідно ст. 12 Закону надання послуги з постачання теплової енергії здійснюється виключно на договірних засадах.

Згідно п. 5. ст. 13  Закону у разі якщо співвласники багатоквартирного будинку не прийняли рішення про вибір моделі договірних відносин та не уклали з виконавцем комунальної послуги відповідний договір, з ними укладається індивідуальний договір про надання комунальної послуги, що є публічним договором приєднання.

Постановою Кабінету Міністрів України від 08.09.2021 р. № 1022 затверджений типовий публічний договір приєднання.

ПрАТ «Миколаївська ТЕЦ» публікує текст індивідуального договору про надання послуги з постачання теплової енергії та форму заяви до нього.

 

              Договір          Заява          Графік          Інформація по будинкам

      З повагою адміністрація ПрАТ «Миколаївська ТЕЦ»,  довідки за телефонами: 67 09 20; 67 09 22; 67 09 23.

* * *

Шановні споживачі,

що відносяться до категорії «бюджетні установи» та «інші»! 

ПрАТ «Миколаївська ТЕЦ» інформує, що відповідно до Рішення виконавчого комітету Миколаївської міської ради від  13 жовтня 2021 № 984 «Про встановлення тарифів на транспортування, постачання теплової енергії та послугу з постачання теплової енергії ПрАТ "Миколаївська ТЕЦ", з початку опалювального сезону 2021-2022 рр. законодавчо встановлено економічно обґрунтовані двоставкові тарифи на теплову енергію та послугу з постачання теплової енергії за умовно-змінною частиною  та умовно-постійною частиною тарифу (місячна плата за одиницю приєднаного теплового навантаження).

Умовно-змінна частина - плата за фактично спожиту будівлею (приміщенням) теплову енергію за даними вузла обліку теплової енергії. Ця плата нараховується протягом опалювального періоду.

Умовно-постійна частина (місячна плата за одиницю приєднаного теплового навантаження) – плата за одиницю теплового навантаження* об’єктів теплоспоживання на опалення, нараховується щомісяця упродовж усього року незалежно від факту споживання теплової енергії, показників вузлів обліку теплової енергії, наявності чи їх відсутності.

* приєднане теплове навантаження, яке відповідає сумі максимальних теплових потоків на опалення з застосуванням коефіцієнту, що враховує фактичне споживання теплової енергії споживача за приладом обліку, фактичну динаміку температури за останні три роки, та кількість годин постачання теплової енергії для потреб опалення.

Реєстр теплових навантажень за якими проводиться розрахунок, розміщено на офіційному сайті Товариства www.ntec.mk.ua  РЕЄСТР

 

Приклад

розрахунку вартості наданої послуги з постачання теплової енергії

для окремої будівлі  бюджетної установи за двоставковим тарифом:

 

умовно-змінна частина тарифу - 2 449,60 грн/Гкал;

умовно-постійна частина тарифу – 115 136,84 грн/Гкал/годину;

теплове навантаження – 0,025 Гкал/годину;

фактичне споживання  за місяць – 4,3 Гкал.

 

Нарахування у опалювальний період

умовно-змінна частина

4,3 Гал * 2 449,60 грн./Гкал   =

10 533,28 грн.

умовно-постійна частина

0,025 Гкал/годину *

115 136,84 грн./Гкал/годину   =

 

2 878,42 грн.

Загалом за місяць:

10 533,28 грн. + 2 878,42 грн. =

13 411,70 грн.

 

Нарахування у міжопалювальний період

умовно-постійна частина

за місяць:

0,025 Гкал/годину *

115 136,84 грн./Гкал/годину   =

 

2 878,42 грн.

 

  

* * * 

 Інформуємо про зміну рахунків для сплати за послуги з постачання теплової енергії та абонплати для всіх категорій споживачів  з 01.10.2021р.

Відповідно до Постанови КМУ від 26.05.2021 р. № 520 «Про визначення такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України», діючі на теперішній час рахунки зі спеціальним режимом використання в АТ «Ощадбанк» для сплати за спожиту теплову енергію по категоріям споживачів стануть недійсними з 01.10.2021 р.

 Інформуємо про рахунки, відкриті в ПАТ АБ «УКРГАЗБАНК» для сплати за послуги з постачання теплової енергії та абонплати для всіх категорій споживачів з 01.10.2021 р.:

-   UA023204780000026006924907939 – для приймання платежів за теплову  енергію від бюджетних установ та абонплати;

-   UA543204780000026008000185662 – для приймання платежів за теплову енергію від інших споживачів та абонплати;

-   UA903204780000026006000185664 – для приймання платежів за теплову енергію від населення та абонплати.

      

     

                                                                                          Шановні мешканці  м. Миколаєва!

 

    Станом на 01.08.2021 р. заборгованість населення за спожиту теплову енергію, послуги з централізованого опалення перед  ПрАТ «Миколаївська ТЕЦ» становить 75,8 млн. грн.  

    ПрАТ «Миколаївська ТЕЦ», перед початком опалювального сезону 2021 - 2022 р.р., переконливо просить громадян, які ще не оплатили борги минулих періодів,  терміново їх оплатити впродовж серпня-вересня 2021 р., або укласти договір реструктуризації існуючої заборгованості.

    У разі  відсутності оплати боргу, або договору реструктуризації існуючої заборгованості ПрАТ «Миколаївська ТЕЦ» буде масово передавати справи до суду щодо примусового стягнення боргів. У судовому позові додатково до боргу  нараховується індекс інфляції, 3 % річних та судові видатки. Всі ці нарахування значно збільшують суму боргу. Тільки судовий збір на сьогоднішній день становить 227,00 гривень (наказне провадження) та 2270,00 грн. (позовне провадження).

В подальшому, рішення суду буде направлене на примусове виконання до Державної виконавчої служби, що призведе до блокування усіх рахунків (пенсій, зарплат, соціальних  виплат та ін.), опису, арешту та подальшої реалізації майна боржника, а також на боржника буде додатково покладено витрати на виконавче провадження  у розмірі 10% від суми стягнення боргу.

    Особлива  подяка   споживачам,  які    не    мають  заборгованості .     

    Ви також можете доєднатись до заходів, які дають можливість своєчасно і в повному обсязі отримати у свої помешкання якісне опалення.

    Для цього, за Вашим бажанням, просимо здійснити попередній платіж у необтяжливій для Вас сумі. В подальшому, попередньо здійснені оплати полегшать Вам  зобов'язання розрахуватися за опалення Ваших квартир в опалювальному сезоні  2021- 2022 р.р. 

    Оскільки, своєчасна оплата  - це гарантія в холодну пору року знаходитись у затишній оселі, ПрАТ «Миколаївська ТЕЦ» просить голів правління ОСББ, ініціативні групи мешканців багатоквартирних будинків, а також соціально активних громадян підключитись до роз'яснювальної роботи серед мешканців вашого житлового будинку  щодо  погашення  боргів та недопущення їх виникнення у подальшому .

    ПрАТ «Миколаївська ТЕЦ» з великою подякою прийме від Вас нові пропозиції відносно заходів, які можуть покращити рівень надання послуг з опалення, забезпечать високий рівень розрахунків та унеможливлять утворення заборгованості.

 

З повагою

Адміністрація ПрАТ «Миколаївська ТЕЦ».

Тел. для довідок     67-09-24, 67-09-26, 67-09-25.                                                                   

Шановні співвласники багатоквартирних будинків,

в які подається теплова енергія виробництва ПрАТ «Миколаївська ТЕЦ»!

     На підставі п. 3 ч. 2 ст. 6 Закону України «Про житлово – комунальні послуги» від 09.11.2017 № 2189-VІІІ (далі – Закону), ПрАТ «Миколаївська ТЕЦ» є виконавцем послуги з постачання теплової енергії у багатоквартирні будинки м. Миколаєва.
    Згідно ст. 12 Закону, надання послуги з постачання теплової енергії здійснюється виключно на договірних засадах.
    У зв’язку з викладеним, ПрАТ «Миколаївська ТЕЦ» на своєму сайті надає для ознайомлення споживачам електронну версію типового договору з індивідуальним споживачем про надання послуг з постачання теплової енергії.
    Редакція запропонованого договору відповідає типовому договору з індивідуальним споживачем про надання послуги з постачання теплової енергії, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 21 серпня 2019 р. № 830.
    На даний час Верховною Радою України розглядається питання, щодо визнання публічними індівідуальних договорів про надання комунальної послуги, у звязку з чим, в разі прийняття відповідного рішення, запропонований договор слід вважати публічним договором приєднання.

   Договор

   График

   Таблица

 

З повагою, адміністрація ПрАТ «Миколаївська ТЕЦ»,

довідки за телефонами: 67 09 20; 67 09 22; 67 09 23.

30.09.2020р.

            

 

 

Шановні мешканці м. Миколаєва!

 

    Станом на 01.09.2020 р. заборгованість населення за послуги з централізованого опалення перед  ПрАТ «Миколаївська ТЕЦ»  (далі – Товариство) становить 56,5 млн. грн.

    З метою  зменшення заборгованості, Товариство у вересні 2020р., перед початком опалювального сезону 2020 – 2021 р.р., проводить місячник під девізом «Сплати борги за тепло». Просимо громадян, які ще не оплатили борги минулих періодів,  терміново їх оплатити впродовж вересня 2020 р.

    У разі  відсутності оплати боргу, Товариство буде вимушене передавати справи про його примусове стягнення з боржників до суду. У судовому позові додатково до боргу   нараховується індекс інфляції, 3 % річних та судові видатки, обов’язкові до сплати боржником. Всі ці нарахування можуть значно збільшувати суму Вашого боргу. Тільки судовий збір на сьогоднішній день  становить 210,20 гривень (наказне провадження) та 2102,00 грн. (позовне провадження).

    Особлива  подяка   споживачам,  які не мають  заборгованості.     

    Ви також можете доєднатись до заходів, які дають можливість своєчасно і в повному обсязі отримати у свої помешкання якісне опалення.

    Для цього, по Вашому бажанню, просимо здійснити попередній платіж у необтяжливій для Вас сумі. В подальшому, попередньо здійснені оплати полегшать Вам  зобов’язання здійснювати оплату вартості послуг з централізованого опалення  в опалювальному сезоні 2020 – 2021р.р. 

     У своїй діяльності Товариство постійно знаходить нові форми взаємодії зі всіма верствами населенням  щодо активізації та заохочення їх до своєчасної оплати отриманого тепла. 

     Оскільки, своєчасна оплата послуг з централізованого опалення – це гарантія в холодну пору року знаходитись у затишній оселі, Товариство просить голів ОСББ, ініціативні групи мешканців багатоквартирних будинків, а також соціально активних громадян підключитись до роз’яснювальної роботи серед споживачів послуг теплопостачання  щодо  погашення  боргів та недопущення їх виникнення у подальшому .

    Товариство з великою подякою прийме від Вас нові пропозиції відносно заходів, які можуть покращити рівень надання послуг з опалення, забезпечать високий рівень розрахунків та унеможливлюють утворення заборгованості.

    Тел. для довідок:  (0512) 67-09-20; 67-09-21; 67-09-22; 67-09-24; 67-09-25; 67-09-26.                                                                                                            

 

     З повагою,

     Адміністрація ПрАТ «Миколаївська ТЕЦ».

                                  

 

Щодо подовження термінів вибору моделі договірних відносин зі споживачами теплової енергії,  передбачених Законом України від 09.11.2017 № 2189-VIII «Про житлово – комунальні послуги».

Відповідно до Закону України від 30.03.2020 540-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID - 2019)» внесено зміни до пункту 3 та 4 розділу VI «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про житлово – комунальні послуги» від 09.11.2017 № 2189-VIII (далі – Закон № 2189).                                                           

Згідно із внесеними змінами, рішення про модель організації договірних відносин з Товариством згідно з частиною першою статті 14 Закону № 2189 співвласники багатоквартирних житлових будинків повінні прийняти не пізніш як протягом п’яти місяців з дня завершення заходів щодо запобігання виникненню та поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19), передбачених карантином, встановленим Кабінетом Міністрів України.
При цьому договори, укладені до введення в дію Закону № 2189 (тобто, до 01.05.2019), продовжують зберігати свою чинність на умовах, визначених такими договорами по закінченні опалювального сезону 2019 – 2020 рр.

З повагою,

адміністрація

ПрАТ «Миколаївська ТЕЦ».

Довідки: 67 09 22; 67 09 23

 

 

Інформація  для споживачів – фізичних осіб щодо розрахунків

за спожиті послуги з централізованого опалення

та послуг з централізованого постачання гарячої води

Згідно Закону України «Про теплопостачання» ПрАТ «Миколаївська ТЕЦ» є  виробником теплової енергії і, відповідно ст. 19 Закону, має право постачати вироблену теплову енергію безпосередньо споживачу згідно з договором купівлі – продажу.

Статтею 19 закону України «Про житлово-комунальні послуги» визначено, що виконавцем послуг з централізованого опалення та послуг з централізованого  постачання гарячої води для об’єктів усіх форм власності є суб’єкт господарювання з постачання теплової енергії (теплопостачальна організація). Зміни до зазначеного Закону внесені 10.04.2014 р. Законом України «Про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення розрахунків за енергоносії» № 1198-VII.

Структурним підрозділом  ПрАТ «Миколаївська ТЕЦ» є відділ  збуту енергії, однією з основних функцій якого є безпосередній прийом фізичних та юридичних осіб з питань розрахунків за спожиту теплову енергію,  послуги з централізованого опалення та послуг з централізованого постачання гарячої води, діючих тарифів, механізму нарахування оплати, надання пільг, субсидій по оплаті теплової енергії.

Основними питаннями, з якими можуть звернутись  фізичні особи – споживачі послуг з централізованого опалення та послуг з централізованого постачання гарячої води води є наступні:

- порядок укладання договорів про надання послуг з централізованого опалення та послуг з централізованого постачання гарячої води. (завантажити текст Договору);

- переоформлення особового рахунку в обліковій базі ПрАТ «Миколаївська ТЕЦ»;

- укладення договору реструктуризації заборгованості;

- оформлення пільг, субсидій та компенсацій по оплаті послуг теплопостачання;

- отримання витягів з особового рахунку щодо стану розрахунків за спожиту теплову енергію;

- отримання довідок про стан погашення заборгованості, яка охоплена судовими рішеннями.

       Окрім того, згідно Закону України «Про звернення громадян»,  споживачі   мають право звернутись  до ПрАТ «Миколаївська ТЕЦ» з письмовими заявами, скаргами та пропозиціями. Звернення в обов’язковому порядку розглядаються керівництвом підприємства та відповідно приймаються рішення згідно з вимогами та з урахуванням  норм чинного законодавства, відповіді заявникам надаються у визначені терміни.

 

      

Прийом споживачів з питань постачання теплової енергії здійснюється за адресою
                 м. Миколаїв, вул. Каботажний спуск, 18.

Графік прийому в опалювальному сезоні 2019 – 2020 рр.:

понеділок - п’ятниця

з 8-00 до 18-00
без обідньої перерви

субота

з 8-00 до 12-00

  

 

Крім того, споживачі  послуг теплопостачання  мають змогу звернутись:

- з питань розрахунків за телефонами 67–09-20; 67-09-22;

- щодо якості теплопостачання - за телефоном 47-70-66.

 

 

  

 

Шановні споживачі!

Звертаємо Вашу увагу на наступне:

Обробка персональних даних, внесених  працівниками відділу збуту енергії ПрАТ «Миколаївська ТЕЦ», здійснюється згідно з вимогами Закону України «Про захист персональних даних» та у відповідності із виробничою діяльністю підприємства.

 

 

 

Щодо відображення інформації про здійснені оплати на особові рахунки споживачів – фізичних осіб в особистому кабінеті на офіційному сайті ПрАТ «Миколаївська ТЕЦ».
 
Шановні споживачі!
  Відомості про суми нарахувань за послуги з централізованого опалення (далі – послуги) за звітний місяць, отримані оплати, перераховані з АТ «Ощадбанк» пільги та субсидії вносяться на Ваші особові рахунки в особистому кабінеті.

   З метою уникнення заборгованості Ви можете в особистому кабінеті контролювати стан розрахунків з ПрАТ «Миколаївська ТЕЦ».

   Згідно з умовами договорів на приймання сум платежів від платників за спожиту теплову енергію, укладених з банківськими установами, грошові кошти, які Ви перерахували через банк, можуть зараховуватись на розрахунковий рахунок ПрАТ «Миколаївська ТЕЦ» на третій день з дня оплати.

   Інформація в особистому кабінеті про грошові кошти, які надійшли на Ваш особовий рахунок, буде оновлена наступного дня після їх отримання.

   Адміністрація ПрАТ «Миколаївська ТЕЦ» дякує споживачам послуг з централізованого опалення за багаторічну співпрацю та сподівається на порозуміння.

                                                    З повагою, адміністрація ПрАТ «Миколаївська ТЕЦ».

                                                    Довідки за телефонами 67-09-20, 67-09-22.

 

     Щодо відключення квартир та нежитлових приміщень багатоквартирних будинків від систем централізованого опалення.

Подробиці тут.